חליפות חתן מיוחדות

בכמעט מ-100% מהמקרים ,  חליפות חתן יהיו מיוחדות בעיני המתבונן.

בכדי להפוך חליפת חתן למיוחדת באמת צריך לקלוע לטעם של הלקוח תוך שמירה על אלמנטים קלאסיים , אחד מהאלמנטים החשובים בייצור של חליפות חתן מיוחדות הוא הדגש על חשיבה מחוץ לקופסה ותשומת לב על הפרטים הקטנים אשר עושים את ההבדל בין חליפה רגילה לחליפה מיוחדת.

על דוד ששון – מעצב חליפות חתן מיוחדות

דוד ששון הינו מעצב חליפות חתן יוקרתיות אשר התחיל את דרכו בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת –  ועד היום מעצב ויוצר חליפות חתן ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

דוד הוא מעצב אופנה מוכר וותיק שעובד כבר שנים עם תעשיית הקולנוע, העיתונות והתקשורת המקומית, ומציג מנעד רחב של חליפות וסגנונות עיצוב עבור כל סוגי הלקוחות.

היכולת של דוד להכין חליפות ברמת האיכות הגבוהה ביותר במגוון רב של סגנונות הפכו אותו למעצב החליפות המוביל בישראל אשר בין היתר גם מכין חליפות מעוצבות למגוון רחב של אמנים וידוענים בארץ ובחו”ל.

המשתתפים הישראלים בטקסי האוסקר, בפסטיבל קאן ואירועים בינלאומיים ומקומיים נוספים, מגיעים אליו לסטודיו לסטיילינג ורכישת חליפה בהתאם לקוד הלבוש ונושא הטקס, דוד מתאים להם גם את הנעליים ושאר האקססוריז בשילוב שרק הוא יודע לעשות וכך יוצר עבורם טוטאל לוק שלם מדויק.

על הצוות של סטודיו דוד ששון

צוות החייטים של דוד מלווה אותו כבר למעלה מ-17 שנה.

מדובר בצוות מקצועי שמתמחה בחייטות עילית תוך כדי שימוש בבדים אשר בהם משתמשים כל גדולי החייטים ובתי האופנה הגדולים כמו דיור, פראדה  וכו’…

דוד מתמחה בעיצוב חליפות חתן בכל סטייל – בסטודיו של דוד תמצאו שתי אופציות לבחירת החליפה שלך.

Ready to wear

כאשר תגיעו אל הסטודיו שלנו, תפגשו את דוד ששון והצוות המקצועי אשר יעזרו לכם למצוא את החליפה שתתאים לכם מתוך המגוון הרחב של החליפות הקיימות בסטודיו.

מרגע הגעתכם  אל הסטודיו ועד יציאתכם תקבלו שירות בוטיק אשר כולל מדידה והתאמה אישית של חליפות חתן מעוצבות בהתאם לסגנונכם האישי בליווי מקצועי ואישי.

CUSTOM MADE

עיצוב של חליפות חתן CUSTOM MADE  הוא בתפירה אישית לפי הזמנת הלקוח ומשמעותו בניית החליפה מאפס.

היתרון של תפירה ועיצוב מאפס הוא שלא משנה מה הוא מבנה הגוף של הלקוח , לאחר תפירה והתאמה לפי הזמנה אישית הוא יוכל להיות בטוח שהוא יקבל חליפה שתשב עליו בול ותהיה נוחה ומתאימה לסטייל שלו.

 CUSTOM MADE  הן חליפות חתן יוקרתיות בהתאמה אישית ונחשבות לאופנת קוטור בשל מורכבותן.

במשך השנים  דוד ששון יוצר ומעצב אלפי חליפות חתן בהתאמה אישית עבור חתנים מכל הארץ.

הזמנה אישית של חליפות חתן מעוצבות CUSTOM MADE  יראו טוב יותר על גוף הלקוח מכל חליפה שאיננה עבודת יד.

במשך השנים  דוד ששון יוצר ומעצב אלפי חליפות חתן בהתאמה אישית עבור חתנים מכל הארץ.

הזמנה אישית של חליפות חתן מעוצבות CUSTOM MADE  יראו טוב יותר על גוף הלקוח כיוון והן מותאמות אישית ונעשות בעבודת יד קפדנית.

בסטודיו של דוד ששון כבר הבינו שמזמן חלפו הימים שגברים פשוט מופיעים לחתונה ולובשים מה שהכלה בחרה עבורם.

חליפות חתן מידות גדולות

דוד ששון יוצר ומעצב  חליפות חתן מיוחדות גם עבור מידות גדולות – בכל יום מגיעים לסטודיו של דוד לקוחות מכל הארץ ומקבלים שירות מקצועי והתאמה אישית של חליפות חתן אשר מתאימות לגזרתם.

לקבלת מידע נוסף על חליפות חתן מיוחדות גם עבור מידות גדולות וקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם.

לצפייה בקולקציית החליפות