חליפות חתן מחירים

חליפות חתן שמעוצבות ונתפרות בישראל הן נדירות.

ברוב המקרים החליפות מיובאות מחו”ל ואינן מותאמות למידות החתן ומבנה גופו היחודי. אצל דויד החליפות מותאמות לחתן באופן מושלם וניתן להרגיש מיד בהבדל.

ההשקעה בפרטים ובאיכות הבדים והתפירה ניכרת וברמה הגבוהה ביותר. מומלץ מאוד להגיע ולהתרשם.

בכדי להפוך חליפת חתן למיוחדת באמת צריך לקלוע לטעם ולמידות של הלקוח תוך שמירה על אלמנטים קלאסיים, אחד מהאלמנטים החשובים בייצור של חליפות חתן מיוחדות הוא הדגש על חשיבה מחוץ לקופסה ותשומת לב על הפרטים הקטנים אשר עושים את ההבדל בין חליפה רגילה לחליפה מיוחדת.

על דוד ששון – מעצב חליפות חתן מיוחדות

דוד ששון הינו מעצב חליפות חתן יוקרתיות אשר התחיל את דרכו בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת – ועד היום מעצב ויוצר חליפות חתן ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

דוד הוא מעצב אופנה מוכר וותיק שעובד כבר שנים עם תעשיית הקולנוע, העיתונות והתקשורת המקומית, ומציג מנעד רחב של חליפות וסגנונות עיצוב עבור כל סוגי הלקוחות.

היכולת של דוד להכין חליפות ברמת האיכות הגבוהה ביותר במגוון רב של סגנונות הפכו אותו למעצב החליפות המוביל בישראל אשר בין היתר גם מכין חליפות מעוצבות למגוון רחב של אמנים וידוענים בארץ ובחו”ל.

המשתתפים הישראלים בטקסי האוסקר, בפסטיבל קאן ואירועים בינלאומיים ומקומיים נוספים, מגיעים אליו לסטודיו לסטיילינג ורכישת חליפה בהתאם לקוד הלבוש ונושא הטקס, דוד מתאים להם גם את הנעליים ושאר האקססוריז בשילוב שרק הוא יודע לעשות וכך יוצר עבורם טוטאל לוק שלם מדויק.

על הצוות של סטודיו דוד ששון

צוות החייטים של דוד מלווה אותו כבר למעלה מ-17 שנה.

מדובר בצוות מקצועי שמתמחה בחייטות עילית תוך כדי שימוש בבדים אשר בהם משתמשים כל גדולי החייטים ובתי האופנה הגדולים כמו דיור, פראדה וכו’…

התקשרו או שלחו הודעה ובואו לפגישה אישית בסטודיו.

לצפייה בקולקציית החליפות