חליפות חתן שחורות

בכמעט מ-100% מהמקרים ,חליפות חתן יהיו מיוחדות בעיני המתבונן.

בכדי להפוך חליפת חתן שחורה למיוחדת באמת צריך לקלוע לטעם של הלקוח תוך שמירה על אלמנטים קלאסיים, אחד מהאלמנטים החשובים בייצור של חליפות חתן מיוחדות הוא הדגש על חשיבה מחוץ לקופסה ותשומת לב על הפרטים הקטנים אשר עושים את ההבדל בין חליפה רגילה לחליפה מיוחדת. דוד מעצב חליפות חתן שחורות בסגנון שיחודי לו.

על דוד ששון – מעצב חליפות חתן מיוחדות

דוד ששון הינו מעצב חליפות חתן יוקרתיות אשר התחיל את דרכו בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת –  ועד היום מעצב ויוצר חליפות חתן ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

דוד הוא מעצב אופנה מוכר וותיק שעובד כבר שנים עם תעשיית הקולנוע, העיתונות והתקשורת המקומית, ומציג מנעד רחב של חליפות וסגנונות עיצוב עבור כל סוגי הלקוחות.

היכולת של דוד להכין חליפות ברמת האיכות הגבוהה ביותר במגוון רב של סגנונות הפכו אותו למעצב החליפות המוביל בישראל אשר בין היתר גם מכין חליפות מעוצבות למגוון רחב של אמנים וידוענים בארץ ובחו”ל.

המשתתפים הישראלים בטקסי האוסקר, בפסטיבל קאן ואירועים בינלאומיים ומקומיים נוספים, מגיעים אליו לסטודיו לסטיילינג ורכישת חליפה בהתאם לקוד הלבוש ונושא הטקס, דוד מתאים להם גם את הנעליים ושאר האקססוריז בשילוב שרק הוא יודע לעשות וכך יוצר עבורם טוטאל לוק שלם מדויק.

לצפייה בקולקציית החליפות