חליפות חתן יוקרתיות

דוד ששון הינו מעצב חליפות חתן יוקרתיות אשר התחיל את דרכו בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת   ועד היום מעצב ויוצר חליפות חתן ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

היכולת של דוד להכין חליפות מעוצבות איכותיות במגוון רחב של סגנונות הפכו אותו  למעצב החליפות המוביל בישראל –  אשר בין היתר גם יוצר  חליפות מעוצבות למגוון רחב של אמנים וידוענים בארץ ובחו”ל.

דוד מתמחה בעיצוב חליפות חתן בכל סטייל– בסטודיו של דוד תמצאו שתי אופציות לבחירת החליפה שלך.

Ready to wear

כאשר תגיעו אל הסטודיו שלנו, תפגשו את דוד ששון והצוות המקצועי אשר יעזרו לכם למצוא את החליפה שתתאים לכם מתוך המגוון הרחב של החליפות הקיימות בסטודיו.

מרגע הגעתכם  אל הסטודיו ועד יציאתכם תקבלו שירות בוטיק אשר כולל מדידה והתאמה אישית של חליפות חתן מעוצבות בהתאם לסגנונכם האישי ובליווי מקצועי וצמוד.

CUSTOM MADE

עיצוב של חליפות חתן CUSTOM MADE  הוא בתפירה אישית לפי הזמנת הלקוח ומשמעותו בניית חליפה מאפס.

היתרון של תפירה ועיצוב מאפס הוא שלא משנה מה הוא מבנה הגוף של הלקוח , לאחר תפירה והתאמה לפי הזמנה אישית הוא יוכל להיות בטוח שהוא יקבל חליפה שתשב עליו בול ותהיה נוחה ומתאימה לסטייל שלו.

 CUSTOM MADE  הן חליפות חתן יוקרתיות בהתאמה אישית ונחשבות לאופנת קוטור בשל מורכבותן.

במשך השנים  דוד ששון יוצר ומעצב אלפי חליפות חתן בהתאמה אישית עבור חתנים מכל הארץ.

הזמנה אישית של חליפות חתן מעוצבות CUSTOM MADE  יראו טוב יותר על גוף הלקוח כיוון והן מותאמות אישית ונעשות בעבודת יד קפדנית.

בסטודיו של דוד ששון כבר הבינו שמזמן חלפו הימים שגברים פשוט מופיעים לחתונה ולובשים מה שהכלה בחרה עבורם.

חליפות חתן מעוצבות זה עניין מורכב לא פחות משמלת כלה, ולעתים אפילו יותר. בכל זאת, מדובר במערכת לבוש שלמה – חולצה, מכנסיים, ז’קט, עניבה, נעליים, חגורה והרשימה יכולה להמשיך בסטודיו של דוד ששון תמצאו One stop shop לכל מה שחתן צריך ביום המרגש בחייו.

לעוד מידע על חליפות חתן יוקרתיות התקשרו כעת אל הסטודיו של דוד ששון או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם.

לצפייה בקולקציית החליפות